Prodej hutního materiálu a příslušenství

Měsíční archív: Leden 2015

Děrované plechy

Děrovaných plechů je v současné době na trhu opravdu veliké množství typů a druhů, přičemž se od sebe liší několika základními aspekty. Jedná se v prvé řadě o typ děrování a materiál. Pojďme se prvně podívat, že čeho se můžou děrované plechy vyrábět.

Jedná se například o konstrukční ocel, která se dá variabilně upravovat a je cenově nejvýhodnější. Při výrobě se dále používá v rámci variability prášková barva, galvanické zinkování, žárový zinek, nátěry a tak podobně. Dalším oblíbeným materiálem je určitě nerez, který nekoroduje a zaručuje dlouhou životnost.

Používá se zejména v potravinářských, farmaceutických a chemických provozech, které jsou náročné na hygienické předpisy. Dalším oblíbeným materiálem je takzvaný pozink, což je vlastně klasická konstrukční ocel, navíc však opatřená povrchovou úpravou. Opět ji můžeme upravovat povrchově prostřednictvím nátěrů, práškové barvy a tak podobně.

Své využití si najde především v oblasti klimatizace, vzduchotechniky, k výrobě protihlukových stěn, kabin a tak podobně. Oblíbeným materiálem je v neposlední řadě také hliník, který nekoroduje, a vyznačuje se dlouhou životností a lehkostí materiálu. Můžeme jej barvit pomocí práškové barvy nebo eloxovat. Mezi méně časté materiály pak patří například mosaz, měď, slitiny hliníku a tak dále.

Vložil Výroba stavebních plechů | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Perforovaný plech

Prodejem perforovaných neboli děrovaných plechů se v České republice zabývá poměrně veliké množství společností. Pokud se budete chtít na produkty jednotlivých těchto společností podívat, stačí napsat do vyhledávače heslo jako třeba “děrované plechy” a vyjede vám množství odkazů na společnosti, které prodejem takového typu sortimentu zabývají.

Jednou z největších společností v České republice je určitě akciová společnost Perfo Linea. Jedná se tedy o největšího výrobce dodavatele perforovaných plechů, ocelových roštů, tahokovu.

Dále ocelových dopravních pásů, schodišťových stupňů a pletiv v celé České republice. Hlavní sídlo této společnosti se nachází v Chrudimi, přičemž zboží je k dispozici v prodejních skladech právě v Chrudimi a navíc také v Prostějově.

Je zde nabízeno něco kolem šesti set položek na skladu pokud jde o děrované plechy, sto položek tahokovu a spoustu dalšího. Pokud si objednáte zboží, tak jej můžete mít v průběhu jednoho až tří dnů, pokud si ho necháte dovést. Pokud jde konkrétně o děrované plechy, tak ty jsou vyráběny na přesazovacích, šířkových lisech a laserových strojích.

Pokud jde o využití děrovaných plechů, tak se jedná například o výrobu třídících linek, regálů sít, komponenty pro stroje, sušičky, dopravní prostředky a tak podobně.

Vložil Výroba stavebních plechů | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hliníkové plechy

Hliníkové plechy se v hojné míře používají ve stavebnictví a při hutnických pracích. Prodejem a výrobou tohoto typu sortimentu se zabývá poměrně veliké množství společností v celé České republice. Jednou z takových společností je pak například společnost HP Steel.

Jedná se o společnost, která figuruje na tomto trhu něco přes deset let, přičemž pracuje především s hliníkem a hutním materiálem. Společnost spolupracuje s výrobci hliníkových a hutních materiálů, finančními skupinami.

Dále přepravními společnostmi, strojírenskými podniky a tak podobně z celého světa. Hlavní předmět činnosti této společnosti spočívá zejména v nákupu a prodeji hliníků a hutnických materiálů.

Komplexní nabídka společnosti zahrnuje především dodávky profilové oceli, tlustých a tenkých plechů, nosníků, trubek, otevřených a uzavřených profilů z běžných konstrukčních ocelí, široký sortiment nerezové a legované oceli, hliníku a tak podobně.

Dále zde také naleznete opravdu široké spektrum strojírenských a hutních profesí, které jsou cílené na dodávky výkovků, výpalků, vývalků, strojních dílů a tak podobně. Pokud se podíváte na oficiální stránky této společnosti, tak v horní části naleznete menu rozdělené do několika hlavních kategorií. Můžete si ihned vybrat, jestli se zajímáte o hliník, ocel, barevné kovy, solární systémy nebo další služby.

Vložil Výroba stavebních plechů | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Stropní nosníky

Stropní nosníky patří do kategorie stropních konstrukcí, které patří vlastně do stavebních materiálů. Prodejem stavebních materiálů se v České republice zabývá opravdu veliké množství společností.

Jednou z takových společností je veřejná obchodní společnost Heluz, která na trhu existuje již něco přes neskutečných sto třicet let. Společnost začínala jako klasický výrobce cihel, avšak v dnešní době neprodává pouze cihly, ale také komplexní stavební systémy, se kterými je možnost postavení hrubé stavby rodinného domu opravdu snadná a rychlá.

Pokud jde o stropní konstrukce, tak ideálním řešením je například strop z vložek a nosníků Heluz Miako, který je velice variabilní a můžete jej použít na jak na nepravidelné, tak na členité půdorysy místností, pro schodišťové podesty, pro konzoly balkonů a tak podobně.

Dalším řešením mohou být například keramické stropní panely, jejichž veliká výhoda tkví především v rychlosti výstavby. Pokud se podíváte na oficiální stránky, společnosti, které naleznete na internetové adrese heluz.cz, tak po levé straně naleznete seznam všech produktů, které jsou zde k dostání. Jsou samozřejmě rozděleny do několika kategorií podle typu polotovaru.

Jedná se o kategorie jako třeba cihly, stropy, keramické stropy, překlady, komínové systémy a tak podobně.

Vložil Stavební příslušenství | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Ocelové profily

Prodejem hutních materiálů se zabývá v dnešní době stále veliké množství společností po celé České republice. Jednou z takových je pak například společnost s ručením omezeným Kondor, která byla založena již v roce 1991, přičemž za dobu svého působení si stihla vybudovat opravdu silné zázemí a získala široké množství spokojených zákazníků.

Od počátku své existence se zabývá společnost Kondor prodejem hutních materiálů a nabízením dalších komplexních služeb, jako například armovna, dělení tyčového materiálu.

Dále zámečnické práce, výpalky a tak podobně. Služby této společnosti jsou určeny opravdu širokému spektru zákazníků, jako například výrobní a obchodní společnosti, stavební společnosti nebo samozřejmě soukromé objekty.

Pokud se budete chtít podívat na další informace a produkty této společnosti, tak se můžete mrknout na oficiální stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese kondor.cz. Přímo na hlavní stránce po levé straně naleznete seznam všech produktů, které můžete ve společnosti zakoupit, a které jsou samozřejmě rozděleny do mnoha kategorií podle typu.

Jedná se o kategorie jako například kari sítě, betonářská výstuž, kruhová ocel, pásová a plochá ocel, brusné kotouče, kované polotovary, nerezové zábradlí, elektrody, tesařské kování, ochranné pomůcky a spoustu dalšího.

Vložil Stavební profily | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Zakružovačka profilů

Zakružovačky profilů patří do nářadí k opracování takzvaného hutního materiálu. Prodejem tohoto typu sortimentu se zabývá opravdu veliké množství společností a internetových obchodů s elektrickým ručním nářadí a tak podobně.

Jedním z velice oblíbených internetových obchodů je například eshop Hanol, který se zabývá prodejem zahradní techniky a elektrického ručního nářadí.

Naleznete zde zastoupení takových značek jako třeba Bosch, Protool, Narex, Makita, Schneider, Stihl, Atco, Honda, Stiga, Dremel, Skil, Festool a tak podobně.

V nabídce obchodu naleznete hobby nářadí, profi nářadí, vzduchotechniku, elektrocentrály a další příslušenství. Pokud se podíváte na oficiální internetové stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese hanol.cz, tak hned na hlavní stránce po levé straně naleznete seznam všech produktů, které si zde můžete zakoupit, a které jsou samozřejmě rozděleny do několika kategorií a podkategorií.

V prvé řadě se jedná o hobby nářadí, profesionální nářadí, měřící a digitální technika, zahradní technika, příslušenství a elektronářadí, kompresory a vzduchové nářadí, elektrocentrály, čelovky, obráběcí a tvářecí stroje a tak podobně. Pokud jde o zakružovačky profilů, tak ty naleznete v kategorii obráběcích a tvářecích strojů. Ceny zde začínají na několika desítkách tisících korun a končí na několika sto tisících korun.

Vložil Stavební příslušenství | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Železné profily

Železné profily a další hutní sortiment vyrábí a prodává v dnešní době veliké množství společností, přičemž jednou z nejznámějších a nejtradičnějších je například společnost s ručením omezeným Ferrum.

Společnost byla založena již v roce 1993, přičemž za tuto dlouhou dobu svého působení si stihla vybudovat skutečně silné místo na trhu a širokou základnu spokojených maloobchodních a velkoobchodních zákazníků. Společnost se na začátku zabývala především prodejem hutních materiálů.

Klíčovým rokem pro společnost byl rok 1998, kdy společnost zakoupila nové veliké prostory na skladování hutního materiálu a celé je zrekonstruovala. Prostory mají celkově něco přes tři tisíce metrů čtverečních, přičemž se jedná určitě o jeden z největších skladovacích prostor na jihozápadní Moravě.

Pokud se podíváte na oficiální stránky této společnost, které naleznete na stejnojmenné internetové adrese, tak hned po levé stránce se nachází seznam všech produktů a služeb, které můžete u společnosti využít.

Jedná se například o prodej hutního materiálu, armovnu, kovošrot, autovrakoviště, výrobu podlahových roštů, technické plyny, CNC zpracování plechů, zámečnickou výrobu, prodej náhradních dílů na osobní vozidla a další služby.

Železné profily naleznete samozřejmě v hutním materiálu společně s ocelovými profily, ocelovými tyčemi, profily uzavřenými, otevřenými, betonářskou ocelí a tak podobně.

Vložil Stavební profily | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Hliníkové profily

Prodejem hliníkových polotovarů se zabývá samozřejmě množství společností, přičemž na většinu z nich se můžete podívat na jejich internetových stránkách. Jednou z takových společností je pak například společnost Alfun, která se na tomto trhu vyskytuje již od roku 1999, přičemž během opravdu velice krátkém doby získala na českém a slovenském trhu dominantní postavení v prodeji hliníkových polotovarů.

Postupem časem byla nabídka společnosti rozšířena o za studena válcované a pozinkované plechy, nerezové a měděné plechy a zařadila se tak k významným evropským distributorům hutního materiálu.

Obchodní zastoupení má společnost také v Polsku a Rakousku. Mezi základní služby, které servisní centrum této společnosti zajišťuje, patří například dodávání materiálů v atypických a standardních rozměrech, podélné a příčné dělení materiálů na dělících linkách, řezání hliníkových desek a zajištění logistiky.

Dále dodává také výkresové profily dle vašich specifikací, zajišťuje ochranu samolepící folií proti poškrábání, dává materiálové poradenství a tak podobně. Pokud se podíváte na oficiální stránky, které naleznete na internetové adrese alfun.cz, tak hned na hlavní stránce si můžete vybrat, jestli máte zájem o výrobky hliníkové, ocelové nebo měděné. Dostanete se tak ke všem produktům, které společnost nabízí.

Vložil Stavební profily | Štítek , , , | Zanechat komentář

Nerezová pásovina

Prodejem hutních a spojovacích materiálů se zabývá v dnešní době poměrně veliké množství různých společností, přičemž se na drtivou většinu z nich samozřejmě můžete podívat na jejich internetových stránkách.

Jeden z největších internetových obchodů naleznete na internetové adrese hutni.dama.cz. Společnost, která tento internetový obchod provozuje, existuje již od roku 1995, přičemž se zaměřuje konkrétně na hutní a spojovací materiál, se kterými má obrovské množství zkušeností a vysokou odbornost.

Pokud bychom se měli bavit o službách, které jsou spojené s prodejem hutního materiálu, a které společnost poskytuje, tak se jedná například o vrtání otvorů do kovových materiálů, dělení materiálů, sváření, ohýbání a stříhání plechů, , skružování, odborné poradenství, zajištění zinkování, zámečnické práce a tak podobně.

Pokud se podíváte na oficiální stránky, tak po levé straně naleznete seznam všech produktů, které jsou zde rozděleny podle typu do několika kategorií. Jedná se například o kategorie jako barevné kovy, betonářská ocel, dráty, hromosvody, oplocení, poklopy, rabicové pletivo, trubky, sítě a nebo právě nerezové materiálu, kam patří právě i nerezová pásovina. U všech produktů jsou uvedeny detailní informace a samozřejmě také náhledový obrázek pro lepší představu.

Vložil Typy pásoviny | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Měděná pásovina

Měděná pásovina se používá především ke konstrukci hromosvodů, k uzemnění elektrických zařízení, k vytváření rozvodů elektrické energie a tak podobně. Pokud jde o provedení pásoviny, tak se vyrábějí například zinkové, nerezové, měděné nebo jisté sloučeniny.

Pojďme se podívat na konkrétní využití měděné pásoviny. Funguje tedy v prvé řadě jako součást pro hromosvody, přičemž se dává jako podpěra vedení do zdiva, na hřebenáče, pod střešní krytinu, na ploché střechy a tak podobně.

Dále se používá jako zemnič, přičemž slouží k tvorbě vodivého spojení se zemí. Pokud se budete chtít podívat na nějaké pásoviny a podobné produkty, tak stačí napsat do internetového vyhledávače heslo jako “pásovina prodej” a vyjede vám množství odkazů na společnosti, které se prodejem takového typu sortimentu zabývají.

Jednou z velice oblíbených společností je například společnost Kamat, kterou naleznete na stejnojmenných internetových stránkách. Pokud se tedy na tyto stránky podíváte, tak v horní části naleznete hlavní menu, které je rozděleno na několik kategorií. Naleznete zde informace o všech produktech, info o provozovnách, které najdete v Praze, Ostravě, Novém Městě nad Metují, Hradci Králové, Brně a v Plzni.

Dále samozřejmě také informace o společnosti a internetový obchod, kde si veškeré zboží můžete objednat.

Vložil Typy pásoviny | Štítek , , , , | Zanechat komentář